پایگاه اطلاع‌رسانی روستای چارک
پایگاه اطلاع رسانی روستای چارک ، استان بوشهر ، شهرستان دشتی ، خورموج charak.ir

گاز رسانی به روستای چارک

خبرگزاری فارس: مسئول بهره برداری اداره گاز شهرستان دشتی گفت: شبکه گازرسانی در شهر خورموج تا پایان سال جاری به اتمام میرسد و و این شهر نخستین شهری در بین شهرهای استان بوشهر است که گازرسانی شهری به تمام نقاط شهر را انجام میدهد.
خبرگزاری فارس: گازرسانی به خورموج به اتمام میرسد

حسن موثق امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در دشتی، اظهار داشت: اداره گاز دشتی همواره با شعار خدمت رسانی به همشهریان سعی بر این داشته تا تحقق خواسته‌های به‌حق مردم شهرستان در بهره مندی از نعمت گاز طبیعی از هیچ کوششی فروگذار نکند به همین علت نیز در توسعه شبکه گاز رعایت توازن و رفع تبعیض را همواره مد نظر داشته است.
وی افزود: از این رو با وجود ارجحیت توسعه شبکه‌ها و تاسیس آبرسانی، برق رسانی و سایر تاسیسات دولتی به مناطق بهره مند شمال شهر این اداره در راستای محرومیت زدایی از مناطق کمتر توسعه یافته جنوب و مرکز شهر و ایجاد توازن هرچه بیشتر بین نقاط شهر اقدام به اجرای 75 کیلومتر شبکه گاز با هزینه‌ای بالغ بر سه میلیارد و 200 میلیون تومان اقدام کرده است.
وی ادامه داد: پروژه شبکه گاز رسانی در دشتی از سال 86 آغاز شد و موفق شدیم تا سال 89 میزان 75 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهرستان دشتی با اعتباری بالغ بر740میلیون تومان اجرا کنیم.

موثق تصریح کرد: شبکه گازرسانی در شهر خورموج تا پایان سال جاری به اتمام میرسد و این شهر نخستین شهری در بین شهرهای استان بوشهر است که گازرسانی شهری به تمام نقاط شهر را انجام میدهد.
وی خاطر نشان کرد: این اداره دغدغه گازرسانی به روستاها را نیز مد نظر خود داشته و دارد و به همین دلیل نیز با پیگیریهای به عمل آمده با مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن موافقت با اجرا و افتتاح گاز روستای علی آباد از توابع کاکی با هزینه 60میلیون تومان گامی دیگر در گاز رسانی به مناطق محروم روستایی برداشته شد.

وی ادامه داد: گاز رسانی به روستای چارک که دهکده قرآنی شهرستان دشتی است تصویب شده که این پروژه نیز در سال آینده آغاز میشود و به روستاهای درازی، میانخره، محمد آباد، بحیری و وراوی نیز که در مسیر خط گاز قراردارند گازرسانی میشود.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.