پایگاه اطلاع‌رسانی روستای چارک
پایگاه اطلاع رسانی روستای چارک ، استان بوشهر ، شهرستان دشتی ، خورموج charak.ir

برترین‌های دومین دوره مسابقات قرآنی «تلاوت» و سومین دوره مسابقات «تسنیم»

سیده زکیه حسینی در رشته حفظ 15 جزء و سید احسان ابطحی در رشته قرائت؛

نفرات برتر مسابقات قرآن «تلاوت»، که روزهای 29 و 30 بهمن‌ماه را مشغول رقابت با دیگر حافظان و قاریان مرحله کشوری دومین دوره این مسابقات بودند؛ در کنار «چهره‌های قرآنی» سال معرفی و تقدیر شدند.

دومین دوره مسابقات قرآن «تلاوت» که با همت سازمان دارالقرآن برگزار شد، جمعه شب با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در رشته قرائت برادران زیر 16 سال مهدی شالیکاری از مازندران، رضا اسحاق از خراسان رضوی و محمدرضا زاهدی خوزانی از تهران رتبه اول تا سوم را از آن خود کردند و در رشته قرائت بالای ۱۶ سال به ترتیب مجید نوری از زنجان، هادی اسفیدانی از خراسان رضوی و سیداحسان ابطحی از بوشهر(روستای قرآنی چارک) به مقام اول تا سوم دست پیدا کردند.

در رشته قرائت خواهران بالای ۱۶ سال هم مرضیه فیروز‌زاده از فارس و زهرا سهرابی از کرمانشاه شایسته تقدیر شناخته شدند.

در رشته حفظ 15 جزء برادران زیر ۱۶ سال هیچ‌کس مقام اول و سوم را کسب نکرد و هادی رائی از آذربایجان شرقی رتبه دوم را بدست آورد، همچنین علی ناجی‌محله از تهران و پرهام وهابی از گیلان شایسته تقدیر شناخته شدند.

در رشته حفظ ۱۵ جزء بالای 16 سال محمدرضا احمدی از قم، رضا گلشاهی از خراسان رضوی و حمید رحمتی از خراسان شمالی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.همچنین در رشته حفظ 15 جزء بالای 16 سال بانوان هم سیده زکیه حسینی از بوشهر(روستای قرآنی چارک)، زهرا قربانی از اصفهان و حمیده حسینی از فارس به ترتیب رتبه اول تا سوم را بدست آوردند.

در رشته‌ حفظ کل مقطع زیر 16 سال محمدداود فلاحی از یزد، میلاد عاشقی از آذربایجان شرقی و امیرحسین شریفی‌زاده از تهران اول تا سوم شدند و در مقطع بالای ۱۶ سال هم سعید علی‌اکبری از قزوین رتبه اول، محمد رسول تکبیری از فارس رتبه دوم و مجتبی بیابان‌پور از اصفهان رتبه سوم را کسب کردند.

همچنین در رشته حفظ کل خواهران بالای ۱۶ سال اعظم محمدی از بوشهر، سمانه سادات‎موسوی از خراسان رضوی و سما بابایی از تهران اول تا رتبه سوم شدند.

ما هم این موفقیت را خدمت این یزرگواران و جامعه قرآنی بوشهر و مردم روستای قرآنی چارک تبریک عرض نموده و توفیق هرچه بیشتر این عزیزان را از درگاه حق تعالی خواستاریم.

 

2 نظر
 1. يه دوست می گوید

  لااقل عکس یکی از بچه های خودمون رو میگزاشتی عکسش تزئینی یا خود خانم حسینی هستش

  1. پایگاه اطلاع رسانی چارک می گوید

   عکس مربوط به همین مسابقات هست. اگر عکسی از این بزرگواران دارید ارسال کنید تا بذاریم.
   سپاس

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.