پایگاه اطلاع‌رسانی روستای چارک
پایگاه اطلاع رسانی روستای چارک ، استان بوشهر ، شهرستان دشتی ، خورموج charak.ir

درخشش قاریان چارک در اسراء سوم

مراسم سومین دوره مسابقه تلویزیونی «اسرا» که با هدف معرفی استعدادهای قرآنی و معارفی در رشته‌های اذان، دعا، مداحی، قرائت تقلیدی و حفظ قرآن کریم از سوی شبکه قرآن و معارف سیما اجرا شده بود با افتخار آفرینی قاریان بوشهری روز جمعه، 16 اسفندماه خاتمه یافت. در این مراسم که به منظور تجلیل از نفرات اول تا سوم هر یک از رشته‌های اذان، دعا، مداحی، قرائت‌های تقلیدی(عبدالباسط، منشاوی و مصطفی اسماعیل) و حفظ قرآن کریم برگزار گردید، برگزیدگان در دو بخش بانوان و آقایان معرفی و تجلیل شدند.

در بخش اذان رده سنی بالای 16 سال سید حامد ابطحی توانست  مقام اول سومین دوره این مسابقات را به خود اختصاص دهد. سید طه حسینی، نوجوان خوش‌لحن چارکی که سال گذشته مقام اول رشته قرائت، سبک منشاوی را از آن خود کرده بود، امسال در رشته قرائت و تقلید از استاد مصطفی اسماعیل در رده سنی زیر 16سال حائز رتبه دوم شد. همچنین سید احسان ابطحی در رشته قرائت و تقلید از استاد مصطفی اسماعیل در رده سنی بالای 16 سال مقام اول را کسب کرد. سید عطاالله حسینی نیز در رشته قرائت قرآن و تقلید از استاد منشاوی رده سنی بالای 16 سال به مقام سوم رسید.

در آئین اختتامیه سومین دوره مسابقه قرآنی «اسرا» مدیران شبکه قرآن و معارف سیما و مسئولان مشارکت‌کننده در برگزاری این مسابقه حضور داشتند و همچنین، شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات و خانواده‌های قرآنی عضو باشگاه مخاطبان «اسرا» نیز از جمله میهمانان این آئین بودند.

 

 

6 نظر
 1. qari mateen می گوید

  mashallah very nice site iam from hyderabad india imam juma and prespal madrasa rahmath ul uloom.

 2. حسین می گوید

  احسنت افتخارماشماهستیدهرچندکه منم دوس داشتم صدای خوبی داشتم که بتونم قاری باشم ولی خداوندبزرگ این توفیق رو بمن عطا نکردولی بشماهم افتخارمیکنم

 3. علی می گوید

  سلام فیلم تلاوت فینال تمام چارکی های راه یافته به مسابقه فینال اسرا رو برای دانلود روی سایت قرار بدید

  1. پایگاه اطلاع رسانی چارک می گوید

   اگر وقت بشه حتماً… ولی کمی ممکنه زمان ببره…

   1. علی می گوید

    سلام .فیلم تلاوتهای اسرا فینال رو بذارید

 4. تشنه لب می گوید

  ب وب سایت منم ی سر بزنید نام وب سایت یاس چارک

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.