پایگاه اطلاع‌رسانی روستای چارک
پایگاه اطلاع رسانی روستای چارک ، استان بوشهر ، شهرستان دشتی ، خورموج charak.ir

تلاوت قرآن در محضر رهبر انقلاب؛ آرزویی که برآورده شد

عضو گروه قرآنی روستای چارک:

عضو گروه قرآنی روستای چارک:

تلاوت قرآن در محضر رهبر انقلاب آرزویی که برآورده شد

یکی از اعضای گروه جمع‌خوانی قرآن روستای چارک شهرستان دشتی، ماجرای تلاوت قرآن در نخستین روز ماه رمضان در محضر رهبر انقلاب را تشریح کرد.

سیدمحمدحسن حسینی که به همراه گروه قرآنی روستای چارک‌دشتی در حضور مقام معظم رهبری، اقدام به تلاوت آیات 13 تا 20 سوره «غافر» و 21 تا 28 سوره «مطففین» به سبک استاد «محمد رفعت» کرد، در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در ارتباط با احساسش از دیدار با رهبر معظم انقلاب، گفت: امام خامنه‌ای از تلاوتی که ما انجام داده بودیم خوششان آمده بود و این روخوانی به دل آقا نشسته بود وقتی حضرت آقا به تلاوتی که توسط گروه انجام شد نگاه می‌کرد برای همه ما مشخص بود که ایشان از اجرای ما خوشحال هستند.

وی در ارتباط با گفت‌وگو پس از اجرای تلاوت قرآن با رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: ما چند آرزو داشتیم و یکی از آرزوها این بود که یک روز بیاییم و در محضر ایشان قرآن بخوانیم که حضرت آقا پاسخ دادند «اینکه آرزویی نبود و شما آرزوی بهتر از این می‌کردید و ما که چیزی نیستیم»، همین سخنان امام قلب‌های ما را تکان داد و واقعا دست از پا نمی‌شناختیم که موفق شده‌ایم هم در محضر نائب ولی زمان خود قرآن را تلاوت کنیم و هم به محضر ایشان مشرف شویم و لبخند امام خامنه‌ای درست در همین لحظه‌ای بود که فرمودند شما آرزوی بهتری می‌کردید.

حسینی بیان کرد: ایشان فرمودند شما از روستایی هستید که همه مردم روستای آن قرآن‌خوان هستند ما هم ایشان را به روستای خودمان دعوت کردیم تا تشریف بیاورند.

وی یادآور شد: چند مرحله ما قرآن تلاوت کردیم اما همه اینها قبل از تشریف فرمایی حضرت آقا بود که ما انجام می‌دادیم اما امسال سعادتی بود که موفق شدیم در محضر امام قرآن را تلاوت کنیم و باعث خوشحالی همه گروه شد که هر لحظه از خدای خود شکرگزاری می‌کنیم که چنین سعادتی نصیب بچه‌های روستای چارک شد.

فایل های مربوط به این دیدار را اینجا ببینید…

2 نظر
 1. میلاد مهدویان می گوید

  سلام
  سایت شما در پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه لینک شد .
  اگر مایلید وب ما را لینک کنید .
  سپاس

  1. پایگاه اطلاع رسانی چارک می گوید

   لینک وب شما در قسمت پیوندها درج شد.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.