پایگاه اطلاع‌رسانی روستای چارک
پایگاه اطلاع رسانی روستای چارک ، استان بوشهر ، شهرستان دشتی ، خورموج charak.ir

تسریع در اتمام پروژه‌های عمرانی

پروژه‌های عمرانی روستای چارک شتاب می‌گیرد

استاندار بوشهر گفت: تمام پروژه های در دست اجرای در روستای چارک تا پایان هفته جاری باید به اتمام برسد. طرح هادی روستای چارک 4 کیلومتر آن اجرا شده که شامل زیرسازی، بیس و روسازی و آسفالت است.

فریدون حسنوند افزود: پیشرفت فیزیکی این پروژه 50 درصد است که دستگاه‌های ذیربط در اتمام پروژه تا پایان هفته همت گمارند. تمام پروژه‌های عمرانی این روستا شامل روشنایی معابر، گاز، آب، فضای سبز و چمن مصنوعی باید تا پایان هفته جاری به اتمام برسد.

استاندار بوشهر اضافه کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده با معاونین و فرمانداران استان مقرر شد بیش از 20 روستا در سطح استان تمام طرح‌های عمرانی آن شامل طرح هادی، آب، برق و گاز، چمن مصنوعی و پارک محله‌ای و … اجرا شود.

افتتاح 9 پایگاه مقاومت بسیج در شهرستان دشتی

مراد کاظمی در نشست با فرماندهان حوزه‌های مقاومت سپاه دشتی با اشاره به اینکه در دهه فجر شاهد افتتاح یا آغاز عملیات چند پروژه در دشتی خواهیم بود اظهار داشت: در ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی عملیات اجرایی 9 پایگاه مقاومت در روستاهای لاور شرقی، چارک، تلخو، محمدآباد، زیارت، بنیاد و… با اعتبار هر پایگاه 150 میلیون ریال آغاز می‌شود.
وی ادامه داد: در بحث ورزش نیز کارهای خوبی توسط سپاه انجام گرفته است که می‌توان به احداث هشت سالن چند منظوره ورزشی صالحین در خورموج، کاکی، زیارت، بادوله، چارک، شنبه و… اشاره کرد.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.