پایگاه اطلاع‌رسانی روستای چارک
پایگاه اطلاع رسانی روستای چارک ، استان بوشهر ، شهرستان دشتی ، خورموج charak.ir

احمدی‌نژاد وارد روستای چارک شد

رئیس جمهور صبح پنجشنبه به منظور افتتاح هفت طرح عمرانی روستایی در روستای چارک شهرستان دشتی و همچنین افتتاح همزمان چهار هزار و 623 طرح عمرانی در روستاهای کشور وارد روستای چارک شد.

تعداد زیادی از مردم از ساعت‌ها پیش با در دست داشتن شاخه‌های گل و همچنین نصب بنر و پلاکارد در انتظار حضور رئیس‌جمهور بودند.

رئیس جمهور و هیئت همراه دقایقی پیش با دو فروند بالگرد وارد این روستا شدند. در نخستین برنامه، زمین چمن مصنوعی این روستا به بهره‌برداری رسید. با حضور رئیس جمهور در روستای چارک به صورت همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس چهار هزار و 623 طرح عمرانی در روستاهای کشور را افتتاح خواهد کرد.

در سفر رئیس جمهور به روستای قرآنی چارک، پنجشنبه هفت طرح عمران روستایی افتتاح می‌شود که این طرح روستایی به ارزش 32 میلیارد و 170 میلیون ریال اجرا شده است. طرح هادی روستایی به طول هفت کیلومتر، ساخت برج نوری، توسعه فضای سبز، تهیه و نصب تابلو در معابر و خیابان‌های روستا، سطل زباله و پارک محله‌ای، ساخت زمین چمن مصنوعی، اجرای شبکه گازرسانی، راه اندازی ایستگاه تلفن همراه، اصلاح شبکه برق و روشنایی معابر و شروع عملیات ساختمان دهیاری و بازسازی گلزار شهدای روستا از جمله طرح‌هایی است که با حضور رئیس جمهور در روستای چارک دهکده قرآنی افتتاح می‌شود.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.