پایگاه اطلاع‌رسانی روستای چارک
پایگاه اطلاع رسانی روستای چارک ، استان بوشهر ، شهرستان دشتی ، خورموج charak.ir

کسب رتبه دوم کارگردانی فیلم کوتاه توسط فاطمه صداقت در مسابقات دانش آموزی کشور

سی و پنجمین جشنواره ی مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور در بخش دختران طی روزهای 7 تا 11 مردادماه در در اردوگاه تربیتی شهید رجایی نیشابور برگزار شد.

وی با اشاره به این که بیش از 1000 نفر از دانش آموزان دختر برگزیده ی سراسر کشور در این جشنواره حضور داشتند، افزود: 8 نفر از دانش آموزان دختر استان بوشهر در این جشنواره شرکت کردند که با تلاش چشمگیر و با همراهی و کمک مربیان فنی و پرورشی خود، موفق به کشب رتبه های برتر این جشنواره شدند.

 

فتحی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات اسماء محمدی از شهرستان دیّر در رشته وبلاگ نویسی مقام اول کشوری را کسب کرد. همچنین معصومه عاشوری از بردخون، موفق به کسب مقام دوم کشوری در رشته شعر شد.

معاون پرورشی و فرهنگی استان بوشهر بیان داشت: خانم ها فاطمه جعفری در رشته طراحی با مداد ، زهرا ادیب نیا در رشته مقاله پژوهشی و فاطمه صداقت در رشته فیلم کوتاه(انیمیشن)، هر سه از بوشهر موفق به احراز مقام دوم کشوری شدند.

فاطمه الزهرا عبدالشاهی از شهرستان دشتی در رشته شعر به مقام سوم کشوری دست یافت و سپنتا ضرغامی در رشته داستان کوتاه و گلسا مؤتمن از بوشهر در رشته عکاسی مستند نیز برگزیده کشوری شدند

1 پیام
  1. سیده هانیه حسینی می گوید

    صد ها درووود ب تو دوست عزیزم، فاطمه جون. واقعا خوشحالم از دیدن موفقیتت در زمینه ای ک فعالیت داری. تو باعث افتخار شهرمون بوشهری.. من همیشه ایمان داشتم ک تو لایق بهترین هایی. ب امید کسب موفقیت های بیشتر برا تو دوست خوبم.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.