پایگاه اطلاع‌رسانی روستای چارک
پایگاه اطلاع رسانی روستای چارک ، استان بوشهر ، شهرستان دشتی ، خورموج charak.ir

گزارش تصویری / چارک به بوی شهدا عطرآگین شد…

با تشییع پیکر پاک شهید گمنام دفاع مقدس در چارک:

با ورود پیکر پاک و مطهر دو شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس پس از سالها دوری از وطن،شهرستان دشتی، دیار ایثار و رشادت به بوی شهدا عطرآگین شد.

 عصر دیروز پیکر پاک این شهدا با استقبال مردم روستای عربی و فرماندهان سپاه دشتی وارد شهرستان دشتی شده و بر روی دستان مردم این روستا تشییع شدند.

این شهدای گمنام سپس با برنامه‌های آیینی و خاص و حضور باشکوه مردم، فرماندار دشتی، امام جمعه خورموج، شهردار و سایر مسئولان وارد شهر خورموج شد و از میدان خالوحسین دشتی تا ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع) تشییع شدند.

در ادامه پیکر شهید تفحص شده در منطقه عملیاتی مجنون با حضور گسترده مردم روستای درازی تا گلزار شهدای این روستا و پیکر شهید گمنام تفحص شده در فاو با حضور اقشار مختلف روستای چارک تا گلزار شهدای این روستا تشییع و در هر دو روستا برنامه‌های فرهنگی و آیینی نیز برگزار شد.

این شهیدان والامقام  یکی 27 ساله که در منطقه عملیاتی فاو در سال 1367 به شهادت رسیده و در 15دی ماه 1393 پیکر وی کشف شده و دیگر شهید والامقام 22 ساله بوده که در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیده و در 12 آذر 1393 به همت کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در منطقه مجنون تفحص شده است.

1 پیام
  1. مصیب وامیر محمد می گوید

    دستون درد نکنه، از مطالب و عکس ها

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.