پایگاه اطلاع‌رسانی روستای چارک
پایگاه اطلاع رسانی روستای چارک ، استان بوشهر ، شهرستان دشتی ، خورموج charak.ir

قاریان بسیجی بوشهر حایز مقام کشوری

بیست و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن بسیج با حضور بیش از ۳۲۰ نفر از قاریان و حافظان برتر قرآنی از کل کشور به مدت دو روز در اردبیل برگزارشد. در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات از ۳۰ نفر از نفرات برتر در رشته های مفاهیم ، قرائت و حفظ قرآن کریم در دو گروه سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶، تجلیل شد.

در این مسابقات که گروه اعزامی بوشهر به سرپرستی سید حبیب الله حسینی و همراهی محمد جماله، دو تن از قاریان بین المللی استان شرکت کرده بودند، توانستند یک رتبه اول و یک رتبه سومی را کسب نمایند. به گفته سید حبیب الله حسینی مسابقات قرآنی بسیج در سطح بالایی برگزار شد و کیفیت میزبانی، رقابت ها و برگزاری مسابقات حتی از مسابقات اوقاف نیز بهتر بود.

در رشته قرائت (شکوفه‌ها) سیدطه حسینی از روستای چارک استان بوشهر، کمال شاه‌حسینی از خراسان رضوی و امیر سلیمانی از استان آذربایجان غربی حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند. همچنین در رشته قرائت جوانان نیز صالح دغاغله از استان خوزستان، رضا عتیق‌زاده از استان زنجان و محمد جماله از استان بوشهر حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند. ضمن تبریک به این عزیزان برایشان آرزوی توفیق روزافزون داریم.

 

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.