پایگاه اطلاع‌رسانی روستای چارک
پایگاه اطلاع رسانی روستای چارک ، استان بوشهر ، شهرستان دشتی ، خورموج charak.ir

گزارش تصویری / کاشت 10.000 اصل نهال در روز درخت کاری

به همت اهالی روستا در مسیر جاده چارک به خورموج؛

شورا و دهیاری با همکاری اهالی روستا با خریداری 10.000 اصل نهال در روز درخت کاری قسمتی ازمسیر چارک خورموج را نهال کاری کردند.

خانم صالحی دهیار روستا در این باره گفتند: در اجرای این اقدام خدا پسندانه با 6 ماه پیگیری و همکاری شورای روستا انجام گرفت.

وی افزودند: این طرح با بررسی‌های کارشناسی کارشناسان منابع طبیعی و جهاد کشاورزی شهرستان  انجام شد که جا دارد همین جا از مسئولین و کارشناسان این دونهاد تقدیر و تشکر کنم.

ایشان اعلام کردند که ان شاالله در فازهای بعدی این پروژه در صورت تهیه اصل نهال تا خورموج هم نهال کاری خواهد شد که این امر، هم همت مسئولین شهرستان و هم مردم روستا را می طلبد. در آخر هم ایشان از حمایت های معنوی فرماندار و بخشدار محترم و بنیاد شهید شهرستان دشتی تقدیر و تشکر کردند.

در این پروژه که فاز اول آن به مسافت 6 کیلومتر و با همکاری بی دریغ اهالی و جوانان این روستا انجام شد، که این خود نمونه ای از فرهنگ همت و ایثار جهادی جوانان چارک در اجرای فرامین مقام معظم رهبری است که امروز زبان از کلام به وصول آن معذور است.

.

 

4 نظر
 1. جوون چارکی می گوید

  سلام خدا قوت
  کاشت تنها مسئله نیست.
  شوره و دهیار و مردم خسته نباشن ولی مهمتر از کاشت یک نهال عمل داشت و نگهداری از آن است لطفا اطلاع دهید که شورا و دهیار که خدا اجرشون بده انشاالله دنبال یه روش خوب برای آبیاری این نهال ها باشند.
  10000 هزار نهال حرف کمی نیست. چند روز دیگه تابستون میاد اگه آب به موقع بهشون نرسه: این همه هزینه و وقت و زحمت همش بدون حاصل میماند.
  تشکر از شورا از دهیار از مردم روستا (دمتون گرم ای ول)

 2. يه دوست می گوید

  باسلام
  اشتباه می گید قرار بود 10000 نهال خریداره بشه ، اون روز 2800 تا نهال کاشته شد.
  البته این تاثیری در همت بلند مردم ولات نداره اصلا 10000000 اصل نهال می بود هم مردم باغیر ما می کاشتند
  واقعا جوانان گران قدری داریم

 3. رحمان می گوید

  جنابان سلام پس این خبر درخت کاری کجاست کجای سایته ؟ من ازطریق جستجوی گوگل پیداش کردم ! باباجان جدا می گم این اخبار داغ رو واسه چند روزی تو صفحه اول بزارید ! نه تو قسمت اخبار بود نه تو اخبار دهیاری نه تو صفحه نخست بود
  مسئولین چرا رسیدگی نمی کنن

 4. روستای شیخیان می گوید

  سلام برمردم خوب و مومن چارک
  کار بسیار جالبی است .خودم رفتم از نزدیک دیدم. چند سال اول آبیاری کنید بعد آب باران کافی است….

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.